Dnes je pondělí 19. října 2020. Svátek má Michaela. Podzimní prázdniny budou za 10 dní.
Distanční výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola 2020-2021

První pololetí ve školním klubu

A máme tady pololetí. Toto uteklo, tedy alespoň nám ve školním klubu. Bylo toho moc, od září do ledna pořád něco. Nejprve jsme využili dary přírody a vytvořili krásné obrázky. Pak jsme strávili mnoho času výrobou a přípravou vánočních dekorací na školní jarmark.

V prosinci nám nástěnku zdobil adventní kalendář s úkoly, které děti plnily s nadšením. Prostory školního klubu zdobí naše paní zima. Práce Vašich dětí je stále lepší, jsem na ně pyšná.

Lenka Oulehlová, vychovatelka školního klubu

ZŠ Morkovice | 2020-2021