Dnes je pondělí 17. června 2019. Svátek má Adolf. Hlavní prázdniny budou za 12 dní.
Výuka Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Jestli si můžu něco přát...

...byla jedna z písniček, kterou jsme s členy zdravotnického kroužku zpívali na vánočním rozdávání dárků v Azylovém domě v Kroměříži. Spontánně zpívali všichni i písničku Cizí zeď a Když nemůžeš, tak přidej.

Příprava dárků a jejich rozdávání těsně před vánocemi je již tradice spolupráce členů zdravotnického kroužku a Azylového domu v Kroměříži. Také letos jsme se těšili a dostalo se nám milého přivítání nejen od pracovníků, ale hlavně od dětí, které celé natěšené čekaly, co jim přinesl pod stromeček Ježíšek. Po nadělování jsme měli radost spolu s dětmi z dárků, které jim rozzářila očka a úsměv byl vidět na každém z nich. Den jsme s paní Ševčíkovou a „dárkyněmi“ zakončili návštěvou vánočního jarmarku v Kroměříži na nádvoří radnice.

Poděkování patří všem, kteří připravili dárky a věnovali svůj volný čas pro malé kamarády z Kroměříže. Velký dík patří také vedoucí kroužku paní Monice Ševčíkové. Děkujeme.

Radka Zdražilová

Jestli si můžu něco přát...Jestli si můžu něco přát...Jestli si můžu něco přát...Jestli si můžu něco přát...Jestli si můžu něco přát...Jestli si můžu něco přát...
ZŠ Morkovice | 2018-2019