Dnes je pondělí 18. března 2019. Svátek má Eduard. Velikonoční prázdniny budou za 31 dní.

Černá hodinka jako za starých časů

Naše škola se účastní akce HODINA ZEMĚ 2019. Rádi bychom touto formou oslovili žáky, jejich rodiny a veřejnost k symbolické účasti na této pěkné akci, která si klade za cíl upozornit na klimatické změny a pro ekologické chování.

V rámci výchovy a výuky na naší škole se snažíme pěstovat v žácích ekologické chování a postoje. Tato akce nazvaná příhodně "Černá hodinka jako za starých časů" nejen upozorňuje na množství využívané energie v našich domácnostech, ale také vám dává možnost rozsvítit svíčku a společně strávit čas povídáním, deskovými hrami, čtením a prostě si spolu užít hodinu nerušenou televizí, mobilními přístroji apod.

Jak se zapojit? V sobotu 30. 3. 2019 v 20:30 vypněte všechny elektrické spotřebiče v domácnosti (zhasněte, nepoužívejte mobily, tablety, vypněte televizi apod - možná by bylo fajn nechat zapnuté topení:-) a užijte si černou hodinku jako za starých časů.

Informace o akci najdete zde. Informace o zapojení naší školy zde.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy

ZŠ Morkovice | 2018-2019