Morkovská muška 2023

V pondělí 27. 3. 2023 se ve sportovní hale uskutečnil po dvouleté přestávce další ročník soutěže "O MORKOVSKÓ MUŠKU". Této dovednostní soutěže se v různých disciplínách s míčem zúčastnilo 150 žáků 1. stupně. Děti prokazovaly své sportovní umění na pěti stanovištích: při hodu na branku, kopu na branku, hodu do koše z místa i s pohybem (pokus o dvojtakt) a střele florbalovou holí na branku.

Soutěžící se moc snažili, při některých stálo štěstí, některým naopak chyběla ta pověstná přesná muška. Vyhrát mohli jen někteří, ale zúčastnit se mohli všichni. Všem za účast a snahu moc děkujeme.

Poděkování patří také organizátorům – žákům třídy 4.B. a p. asistentce Vlastě Beerkensové. Těšíme na další ročník této dovednostně-sportovní soutěže.

Mgr. Lenka Foltýnová