Vyhodnocení jarní přírodovědné výzvy

Přišlo jaro, všichni děláme jarní úklid, vyhazujeme nepotřebné věci. Tentokrát jsme se rozhodli, že je nevyhodíme a dáme jim druhou šanci. Naší výzvy se zúčastnili žáci 1. a 2. stupně, paní učitelky a další zaměstnanci školy.
Vytvořené výrobky jsme vystavili v hale školy, kde probíhalo i hodnocení. Hodnotili všichni žáci. Celkem bylo předáno 270 hlasovacích lístků.

• Na 1. místě se umístil velikonoční věnec od JULIE KOPEČNÉ ZE TŘÍDY 2.A S POČTEM HLASŮ 54.
  • Na 2. místě se umístil stojánek na ubrousky od KRISTINY ČUREJOVÉ ZE TŘÍDY 7.A S POČTEM HLASŮ 22, LOĎ od ŠTĚPÁNA HAVLA ZE TŘÍDY 5.B S POČTEM HLASŮ 22.
  • Na 3. místě se umístily květináče s nápisem I LOVE OD TŘÍDY 3.A S POČTEM HLASŮ 15.

Jmenovaní žáci byli za své výrobky oceněni. Děkujeme všem, kteří se účastnili této výzvy.

komise EVVO