Advent v 5.B – Dárkování

Adventní čas, tedy dobu čekání na Vánoce jsme si v 5. B zpříjemňovali tzv. DÁRKOVÁNÍM. Co to je??? Káždý žák si v průběhu 24 adventních dní vylosuje z našeho adventního kalendáře jeden den, kdy spolužákům předvede, ukáže, prezentuje to, co umí nebo co rád dělá - čím se baví ve volném čase.

Žáci byli úžasní a každý z nich byl připravený na svůj den – viděli jsme uzlování, mažoretky, hasičské nebo airsoftové vybavení, krásné hračky, robůtky a roboty, skládali jsme papírové srdíčko, … nedá se všechno vyjmenovat, ale bylo to super.

Žáci se tím také učili vážit si jeden druhého, pochválit se, povzbudit se a taky se občas zasmáli vtipným situacím. Já ji tímto moc děkuji a přeji všem krásné nadcházející svátky.

PS: A taky jsme si sami napekli, tak jako spousta dalších tříd, výborné vánoční cukroví:)

tř. uč. Lenka Foltýnová