Vánoční čas ve třídě 4.A

Vánoční čas ve třídě 4.A se nesl v duchu zpříjemnění si posledních prosincových dnů před Vánoci. Adventní čas jsme zahájili vánoční výzdobou třídy, tvořením vánočních ozdob a povídáním si o adventu.

Také jsme zažili spoustu nezapomenutelných akcí. Třída 9.B, paní uč. Mgr. Evy Najmanové si pro nás nachystala úžasný program na Mikuláše. A jakmile napadl sníh, na který jsme se tak moc těšili, užili jsme si sáňkování a bobování na maximum! ☺ Zpestřením pro nás byla školní kuchyňka, kde se z nás na chvilku stali kuchaři. Připravili jsme naprosto výborné palačinky a perníčky. Opravdovou radost jsme měli, když jsme vyhráli soutěž o nejkrásnější vánoční stromeček na I. stupni i přesto, že konkurence byla obrovská. Poslední školní den před Vánoci jsme se už neučili. Pustili jsme si vánoční film, jehož součástí bylo mlsání dobrot, následně tančení Just Dance a zpívání koled. Zanedlouho nadešel dlouho očekávaný okamžik, při kterém proběhlo rozbalování vánočních dárečků.

Do nového roku 2024 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a úspěchů!!! ☺

Mgr. Kristýna Stravová, Veronika Hlaváčová a žáci 4.A