Mažoretky z 5.B

Chtěla bych tímto dodatečně poděkovat děvčatům: Natálii Dobiášové, Amálii Dopitové, Nikole Fabíkové, Tereze Pospěchové a Petře Ščupalové ze třídy 5.B za přípravu a předvedení vánočního vystoupení mažoretek. A taky zvukařce Gabriele Fojtíkové za podporu a pomoc.

Děvčata jsou důkazem toho, že vedeme žáky naší školy k samostatnosti, aktivitě a tvořivosti. Vystoupení si připravila naprosto sama včetně výběru hudby, nácviku pohybů a triků s hůlkou. Velmi pěkná byla i choreografie, na které se společně podílely všechny dívky. Na vánoční besídku postupně pozvaly všechny třídy 1. stupně a zájemci měli možnost si manipulaci s hůlkami sami vyzkoušet. Že hůlka sem tam trémou spadla, nikomu nevadilo a diváci děvčata oceňovali potleskem.

Ještě jednou jim moc děkuji a přeji hodně radosti z dalších pohybových aktivit.

tř. uč. Mgr. Lenka Foltýnová