Tandemová výuka přináší nový rozměr vzdělávání

Možná se na první pohled zdá, že výuka přírodopisu a designu, nejde vůbec dohromady. To se ale rozhodně nenechte mýlit. Orgánová soustava člověka je tak zajímavý umělecký objekt, že by bylo škoda toho nevyužít. Proto se spojily dvě třídy a vytvořily tandemovou výuku. Umělci v designu pod vedením p. učitelky Barnetové připravili šablonu lidské kostry do lapbooků. Do těch pak následně doplnili informace a zajímavosti naši přírodovědci z 8.A, pod vedením p. učitelky Žvátorové. Jak a komu nejlíp se tato vědecká práce povedla, se žáci dozvěděli během prezentace svého lapbooku a vzájemného hodnocení v podobě hastagů. Oba předměty si tandemovou výukou vzájemně pomohly a načerpaly informace i zkušenosti. A Vy si také můžete doplnit informace, když se podíváte na naše video.:)