Pozvánka na Běh Evy Hladné

Vážení rodiče, přátelé a žáci naší školy,

dne 6. října 2023 pořádáme 2. ročník Běhu Evy Hladné, na který bychom Vás tímto rádi pozvali. (V případě nepříznivého počasí se akce přeloží na čtvrtek 12. 10. 2023)

Tato akce vznikla na počest naší kolegyně - Evičky, která tradičně pořádala Běhy Naděje. Rádi bychom na tuto její aktivitu tímto již 2. ročníkem navázali. Výtěžek z akce bude věnován na podporu léčby onkologický nemocných dětí. Celá akce je pod záštitou NFDO (Nadačního fondu dětské onkologie) Krtek v Brně.

Akci organizuje Sportovní skupina při ZŠ Morkovice a kontaktní osoba je p. uč. Lenka Foltýnová (lenka.foltynova@zsmorkovice.cz).

Plánujeme běh školek a škol v době 8:30 -13:00 hod.

Děti budou mít možnost zakoupit různé drobnosti právě z nabídky Krtka https://krtek-nf.cz (propisky, magnetky, tetovačky, náramky, náplasti atd. s logem Krtka nebo připínáček, jako v loňském roce. - Cenové rozmezí 20,- – 50,- Kč. Bude k dispozici zaplombovaná kasička na dobrovolné příspěvky právě od NFDO Krtek, který výtěžek použije pro zlepšení života nemocných dětí. Dále dostane každý účastník bonbón a společný diplom do třídy nebo školy.

V loňském roce jsme společně poslali NFDO Krtek 20 317,- Kč! Za což i Vám moc děkujeme:)

V letošním roce zveme k účasti v odpoledních hodinách i dospělou veřejnost, která projevila o akci zájem již vloni. Můžete se přijít proběhnout (klidně jen projít) a podpořit nás ve 13:00 - 18:00 hod. Budeme na Vás čekat před vchodem do budovy školy. Dospělí mohou akci podpořit také jakýmkoliv finančním příspěvkem nebo zakoupením věcného propagačního předmětu z NFDO Krtek.

Srdečně Vás i Vaše děti na tuto akci zveme. S pozdravem a přáním: ”Pomozme pohybem sobě a darem potřebným dětem!” se na Vás těší za tým organizátorů Mgr. Lenka Foltýnová a Mgr. Martina Chybová