Bobování s poděkováním

Konečně přišlo krásné zimní počasí a napadl sníh. My jsme si v rámci tělesné výchovy vyrazili za zimními radovánkami – tedy bobovat a sáňkovat na ulici Sokolská k Ovčáčku. Užívali jsme si, řádili jsme a byli jsme velmi spokojení. Pomalu jsme se chystali k odchodu do školy, když najednou se objevil pohádkový dědeček – pan Miroslav Hamala s podnosem plným koláčů a se slovy: "Malá svačinka, děcka!"

Každý z nás dostal jeden koláč a moc jsme si všichni pochutnali. Ještě teď nám to připadá jako krásný sen. Nemůžeme udělat víc, než jen poděkovat a uvědomujeme si, že dobří – super lidi stále mezi námi žijí! Děkujeme pane Hamala a přejeme Vám v nastávajícím novém roce 2024 ale i v dalších letech hodně zdraví a spokojenosti.

žáci 5.B s tř. uč. Lenkou Foltýnovou