Ocenění v literární soutěži Bezpečná doprava budoucnosti

V semináři z českého jazyka jsme se s žáky 6. a 7. tříd zapojili do literární soutěže Bezpečná doprava budoucnosti v rámci projektu Markétina dopravní výchova. Úkolem žáků bylo napsat zamyšlení, jak by mohla vypadat doprava v budoucnosti a zda takové cestování bude bezpečné. Žáci se tohoto úkolu zhostili zodpovědně. Nejvydařenější texty byly posléze zaslány do soutěže, které se zúčastnilo 27 škol a hodnoceno bylo přes 400 příspěvků. Se svou prací v soutěži obstála Sofie Večerková z 6.A, která se umístila na 3. místě v krajském kole této soutěže a pogratulovat a předat cenu ji přijela paní policistka až ze Zlína. Sofie se svou prací automaticky postupuje do kola celostátního, které se uskuteční v červnu. Sofii gratulujeme a budeme jí držet palce.

Mgr. Monika Navrátilová