Zápis do prvních tříd

Ve středu 3. dubna jsme v naší škole vítali budoucí prváčky. Po celé odpoledne přicházeli malí předškoláčci se svými maminkami a tatínky do velké školy. V doprovodu našich deváťáků se však neztratili a než se nadáli byli ve třídě, kde na ně již netrpělivě čekala paní učitelka se spoustou zajímavých úkolů o pejskovi a kočičce, o krtečkovi, o Mimoních a mnohých dalších pohádkových bytostech. Budoucí žáčci byli moc šikovní a tak není divu, že maminky a tatínkové byli na své děti právem pyšní. Každý budoucí prváček si z tohoto odpoledne odnesl nejen plno zajímavých zážitků, ale také malou odměnu a balónek pro radost. Již nyní se všichni těšíme, až se v září opět potkáme. To už ale nebudou malí předškoláčci, to už k nám přijdou velcí školáci.