Prázdninový pozdrav z ředitelny

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí žáci,

dovolte mi jen pár slov k závěru školního roku. Za malou chvíli se rozdá vysvědčení, předají se kytičky a pronese se spoustu hřejivých slov a to bude pro nás znamením, že se letošní školní rok 2023/2024 blíží ke svému konci. Nebyl to rok jednoduchý, byl to rok plný nečekaných změn, neočekávaných situací a někdy zcela zbytečných emocí. Ale přežili jsme ve zdraví a teď už Vás čekají vysněné prázdniny a nás zaměstnance školy zasloužená dovolená.

Chtěla bych popřát všem zaměstnancům školy i žákům léto plné pohody, sluníčka, nových zážitků i chvilek odpočinku, abychom se spolu v září opět všichni potkali a zahájili nový školní rok. Zároveň bych chtěla vyjádřit obrovské díky všem, kteří se zapojili do úklidu a vyklízení prostor, které projdou během letních prázdnin rekonstrukcí. Bez Vás bychom to tak perfektně nezvládli.

Na závěr tedy ještě jednou děkuji všem za hladký průběh celého školního roku a obzvláště závěrečného týdne, krásné prázdniny a odpočinkovou dovolenou.

Mgr. Martina Ludíková, ředitelka školy