Schránka důvěry pro žáky i rodiče

Snažíme se o to, aby naše škola byla bezpečným místem.
Aby jsme do ní všichni rádi chodili, těšili se na setkání se spolužáky a učiteli.
Abychom se zajímavým a poutavým způsobem něco naučili.
A rádi na naši základku vzpomínali.

Pokud se vám ve škole děje něco špatného, něčeho se bojíte nebo vám někdo ubližuje, NAPIŠTE NÁM!
Pokud máte nové nápady na vylepšení, NAPIŠTE NÁM!
Pokud máte nějakou stížnost, NAPIŠTE NÁM!
Pokud se vám něco líbí a chcete to pochválit, NAPIŠTE NÁM!
Pokud vám ve škole něco chybí, NAPIŠTE NÁM!

POŠLETE NÁM VZKAZ PŘES ZABEZPEČENOU STRÁNKU SCHRÁNKA DŮVĚRY.

Tři způsoby zaslání vzkazu:

1. podepsaný dotaz: přihlas se svým mailem + vymysli heslo a na spodní straně schránky zaklikni možnost "Napíšu, kdo jsem"
  2. naprostá anonymita s možností odpovědi: přihlas se svým mailem + vymysli heslo a na spodní straně schránky zaklikni možnost "Úplně anonymní vzkaz (nebude prozrazen ani tvůj e-mail, na něj ti schránka pouze automaticky napíše, až bude pro tebe dostupná odpověď.)"
  3. naprostá anonymita bez možnosti odpovědi: přihlas se mailem anonym@zs.cz a vymysli si jakékoli heslo. Odpověď pak sice nedostaneš, ale určitě se tvému postřehu dostane náležitá pozornost.
Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy