Okresní kolo ve florbalu

Ve čtvrtek 29. září pořádala naše škola okresní kolo ve florbalu. V nedaleké sportovní hale se sešlo celkem sedm týmů, mezi nimiž nechyběly tradičně kroměřížské školy – Slovan, Zachar, Oskol, Gymnázium Kroměříž a Sýpky. Mimo ně se do turnaje zapojilo družstvo naší školy, které nastoupilo v nových dresech a také hráči z Koryčan.

Zápasy byly velmi vyrovnané, všichni se těšili na první okresní kolo po dvou odložených letech, kdy se z důvodu covidu turnaje nekonaly. Utkání probíhalo ve dvou skupinách. Z nich postupovali vždy první dva do semifinále a vítězové do finále. Třetí místo si právem vybojoval tým z Koryčan, na druhém místě skončila škola Oskol a prvenství připadlo kroměřížské škole Slovan. Vítězům gratulujeme.

Mgr. Eva Najmanová