Dnes je sobota 15. srpna 2020. Svátek má Hana. Jsou hlavní prázdniny. Školní rok začne za 17 dní.
Úkoly Projekty Dokumenty Školní rok Naše škola Výročí 90 let

Vítejte na internetové stránce Základní školy Morkovice

AktualitaŘeditelské volno

Vzhledem k rozsahu rekonstrukcí v budově školy a harmonogramu plánovaných prací vyhlašuji z organizačních důvodů ředitelské volno od 1.9.2020 do 4.9.2020.

Nástup žáků do školy bude v pondělí 7.9.2020. Bližší informace o rozpisu výuky na první výukový týden zveřejníme včas.

Mgr. Jana Teriaki, ředitelka školy
INFORMACE O PLATBĚ ZA DRUŽINU

Pokud jste již zaplatili družinu za měsíce březen až červen 2020, pak Vám tuto platbu převedeme jako platbu za družinu na měsíce září až prosinec 2020. Pokud neplánujete, že by Vaše dítě chodilo příští rok do družiny, pak prosím napište mailem nebo poštou písemnou žádost o vratku, kde uvedete číslo účtu, kam chcete peníze poslat. Pište na adresu marketa.mala@zsmorkovice.cz nebo na korespondenční adresu školy.
AktualitaInformace pro budoucí prváčky

Informativní schůzka rodičů budoucích prvňáčků proběhne ve středu 24.6. v 16:00 hod.
AktualitaErasmus+ Naše země je krásná

Projekt "Naše země je krásná" je financován z programu Erasmus+, Klíčová Akce 2: Strategická partnerství pouze mezi školami. Z evropských dotací tak škola získala 43 720 EUR.
AktualitaChtěli byste podpořit talent svého dítěte?

Zkuste Talnet - více info zde: www.talnet.cz

ZŠ Morkovice doporučuje T - exkurze:
www.talnet.cz/web/talnet/t-exkurze
Kanál videí Talnetu: www.youtube.com/user/talnet/videos
AktualitaSuper hrdinové Ozoboti

VÍTEJTE DO NAŠEHO PILOTNÍHO MENTORSKÉHO PROJEKTU SUPER HRDINOVÉ OZOBOTI, který bude mít za úkol zpopularizovat práci s ozoboty během vyučování a zapojit dva nebo tři nové učitele z každé partnerské školy do sítě a projeků eTwinning.
AktualitaeTwinning: Let's Beat Plastic Pollution

eTwinning je platforma, přes kterou mohou zaměstnanci škol (učitelé, ředitelé, knihovníci ad.) z různých evropských zemí vzájemně komunikovat, spolupracovat, zapojovat se do projektů a sdílet své nápady. eTwinning je největší a nejzajímavější komunita škol v Evropě.
AktualitaRodičovská akademie

Rodičovská akademie při Základní škole Morkovice, z.s. je dobrovolným sdružením rodičů dětí, které chodí do ZŠ Morkovice.
AktualitaKrajská síť podpory nadání

Naše škola se v dubnu 2017 stala členem Sítě podpory nadání ve Zlínském kraji.
AktualitaSchránka důvěry pro žáky i rodiče

Snažíme se o to, aby naše škola byla bezpečným místem.
Aby jsme do ní všichni rádi chodili, těšili se na setkání se spolužáky a učiteli.
Abychom se zajímavým a poutavým způsobem něco naučili.
A rádi na naši základku vzpomínali.
Nový systém vzdělávání dětí s odlišnými vzdělávacími potřebami

Informační kampaň k novému systému vzdělávání dětí s odlišnými vzdělávacími potřebami v základních otázkách a odpovědích:
Mýty a omyly o inkluzi

Zdají se Vám informace ohledně inkluze zmatečné a nejasné? Máte jako rodiče strach, co se to vlastně na naší základní škole bude od září dít? Pak si přečtěte Mýty a omyly o inkluzi ve veřejném prostoru, kterou vydala aliance Rodiče za inkluzi.
Chcete se stát sponzory školy?

Škole můžete poskytnout finanční, věcný dar nebo přímou materiální pomoc, finanční dar si můžete odečíst od základu daně.
Další školní akce
Čt 27.08.2020
školení robotika ve výuce
Pá 28.08.2020
školení robotika ve výuce
Po 07.09.2020
plavání 3. a 4. tříd
Po 14.09.2020
plavání 3. a 4. tříd
Po 21.09.2020
Lesní pedagogika 7.A
Po 21.09.2020
5. ročníky - škola v přírodě

VŠECHNY UDÁLOSTI

Po 17.08.2020
Polévka fazolová
Ražničí na plech, brambory.
Út 18.08.2020
Polévka kroupová
Vepřová pečeně na smetaně, knedlík.

CELÝ JÍDELNÍČEK

Nejnovější sdělení v okénku pro rodiče je ze dne 07.04.2020.

OTEVŘÍT OKÉNKO

ZŠ Morkovice | 2019-2020